Pendik pimapen tamircisi

pimapen tamircisi

Fiyat ve bilgi için whatsapptan yazınız.

Tel: 0543 239 78 57 numara üstüne tıklayıp whatsapptan yazabilirsiniz

Günümüzde artık pvc pencere fiyatları çok aşırı pahalanmaya başladığı için insanlar eskiyen pimapen pencerelerin tamirini yaptırmak daha uygun fiyata gelmektedir. Çünkü şuan standart bir açılır bir tarafı sabit yani genişliği 150 cm yüksekliği 150 cm gibi bir pencerenin baştan sıfır olarak yaptırmak isterseniz şuan ki yani 25 0cak 2022 tarihine göre fiyatı 2500 tl ye yakın bir fiyat çıkıyor. Evet şaka gibi ama gerçek bu hem pimapen fiyatlarına gelen 2022 zamları hem de 2022 çift cam fiyatlarına yapılan zamlar korkunç derecede olduğu için pendik pimapen tamircisi olarak uygun fiyatlı pendik pimapen tamiri ustası arayanlara yardımcı oluyoruz.

Tabi artık uygun fiyat bile pahalıya geliyor. Çünkü sizlere gelirken kullandığımız aracın mazotu bile yüksek rakamlara çıkıyor. Ve diğer yandan en önemlisi ustanın sigortası yevmiyesi derken inanın bizlerde sizlere fiyat verirken utanıyoruz ama bu çarkın dönmesi için pendik pimapen tamircisi servisi ustası olarak en ucuza sizlere gelmeye çalışıyoruz ki boş oturmaktansa bizde ekmek yiyelim.

  • Pendik pimapen tamircisi iletişim numarası

Bİzlere ulaşabileceğiniz telefon numarası yukarıda belirtildiği gibi pendik pimapen tamiri ustası servisi iletişim whatsapp 0543 239 78 57 eğer yukarıda bulunan linke tıklarsanız otomatik olarak whatsapp ile bizlere ulaşabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

  • Pendik pimapen tamircisi hangi işlere bakıyor.

İlk olarak her türlü pimapen pencere kapı ile alakalı işlemleri yapabiliyoruz. Menteşe kırılması, kapı kolu dönmüyor ise pimapen pencere kapılardan soğuk geliyor veya su alıyor ise bize ulaşabilir gerekli bilgi ve fiyatı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir