Pendik Menteşeli Sineklik

Menteşeli Sineklik
Evimizi dış etkenlere en önemlisi de istenmeyen canlılara, hamam böceklerine, sineklere ve sivrisinek gibi pek çok yabancı ve sağlığımıza son derece zararlı olan haşerelere karşı koruyan menteşeli sineklik modelleri ile hizmetinizdeyiz.
Menteşeli sineklik modelleri, hemen hemen her pencereye uygun ebatlarda ve boyutlarda olup evlerinizi adeta bir kalkan gibi görev yapmaktadır.

Yaz aylarında havaların ısınması ile birlikte sahneye çıkan pek çok canlı türü gerek uçarak gerek se apartman veya evimizin duvarlarını tırmanarak evlerimize istenmeyen misafir konumunda girmeye çalışmaktadır bu canlılar görünüş olarak bizi tedirgin etmenin yanı sıra pis ortamlarda yaşadıkları için üzerlerindeki mikroplu yapıdan dolayı evimize ve besinlerimize mikrop bulaştırabilir böylelikle ciddi hastalıkları da beraberinde getirebilmektedirler.
Bu ve bunun gibi hastalıklardan korunmak için menteşeli sineklik uygulamasını kolay, pratik ve kullanışlı bir şekilde camlarınıza, kapılarınıza uygulamaktayız. Uyguladığımız bu sineklik modelleri son derece kullanışlı olup estetik olarak da görüntüde bozukluğa sebep olmamaktadır.

Menteşeli sineklik dediğimiz ürün kullanışlı mı menteşeli sineklik sağlam mı ?

En uygun fiyatlı olan bu ürün kullanışlı aslına bakarsanız en kullanışlı modeldir. Ancak yerine göre kullanışlı denilebilir. Eğer pencere için tercih edecekseniz ve pencere dışında demirlik panjur gibi bir ürün yoksa rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kışın çıkarıp içeri alabilirsiniz. Ancak pencere veya kapı dışında demir panjur gibi ürünler var ise bu ürün yerine pileli ürünü tercih etmeniz gerekir. Belki pileli, menteşeliden pahalı ancak menteşelide kullanışlı olmadığı yerde mecburen biraz cebinizden fazla para çıkartıp daha iyisini yaptırabilirsiniz. Kısaca yeri geldiğinde pahalı ürün yerine daha uygun fiyatlı ürün kullanışlı olabilir.

MENTEŞELİ SİNEKLİK FİYAT LİSTESİ DİĞERLERİNİN FİYATINA GÖRE NASILDIR?

Her zaman belirttiğimiz gibi bizim sektör al sat sektörü değil. Al üret git montaj yap. Yani kargo ile gönderilen bir telefon kılıfı gibi belli bir fiyatı yoktur. Pencere ölçüsü adedi rengi montajlı mı montajsız mı yani bir çok sineklik modelleri malzeme yapısına kalitesine ve cam veya kapı boyularına bağlı olarak fiyatta değişiklik göstermektedir. Fiyatlandırma firmamız tarafından belirlenmektedir. Bununla ilgili olarak bilgi almak ve fiyat sormak için iletişim bölümünden menteşeli sineklik ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Bu tür ürünler gerek apartman gerek müstakil evlerin her birinde cam ve kapı koruyucusu olarak kullanılan önemli ev eşyalarımızdan birisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir