Pendik Pileli Sineklik fiyatları

Sineklik modellerinden birisi olan pileli sineklik, menteşeli sinekliğe göre daha az alanın bulunduğu menteşeli sinekliğin takmasının mümkün olmadığı alanlarda veya estetik olarak daha hoş göründüğü için müşterinin tercihine göre pileli sinekliğin montajını yapmaktayız.
Pileli sineklik, görünüş olarak menteşeli sinekliğe göre daha estetik ve daha modern çizgilere sahip bir sineklik türüdür. Bu sineklik modeli katlanır sistemli olması sinekliği diğer modellerden ayırmaktadır.

AKORDİYON YANİ PİLELİ SİNEKLİK NASIL BİR ÜRÜNDÜR? FİYATLARI NE KADAR?

 Diğer modellerden çok daha fazla uğraştıran bu modelin fiyatları maalesef diğer modellere göre biraz daha fazladır. Peki diğer modellerden kastım hangileridir.  Bildiğiniz gibi en ucuzu sabit bir üst seviyesi menteşeli ve onun bir üstü stor modelidir. Ancak stor artık daha pahalı fiyatlar ile satılmaktadır. Bunun yanında pileli sineklik modelinin fiyatları daha aşağıda diyebiliriz. Çünkü alüminyum zamlandı ve storda kasa ray kutu vs yani her bir yanı komple ağır alüminyumdan oluştuğu için pileli stor sineklik fiyatlarından daha aşağıda kalmıştır. Tabi aşağı yukarı şekilde kalkıp çıkan stor ayrı bir güzel ve görüntüyü hiç bir şekilde kapatmıyor. Kısaca net bir fiyat listesi bulunmuyor.

Yaz aylarında sineklik olmadan yaşamak mümkün olmamaktadır, özellikle büyükşehir ve ilçelerde yaşayan vatandaşlar aşırı derecede yoğun olarak insanı rahatsız eden haşerelerden korunmak için en temel faktör sinekliktir. sinekliksiz evlerin içine giren haşereler böcekler ve sinekler ev halkının sağlığını da ciddi şekilde tehdit etmektedirler.

PİLELİ SİNEKLİK FİYAT LİSTESİ ŞU ŞEKİLDE DİYEBİLİRMİYİZ

Müşterinin tercihine göre malzeme kalitesine göre sineklik seçimine göre fiyatlandırma yapmaktayız. Malzeme kalitesi ve sineklik, takılan alanın büyüklüğü de fiyatlandırmada direkt olarak etki eden faktörler arasında yer almaktadır.
Pileli sinekliğin katlanır olması kullanım açısından da oldukça pratik bir kullanış biçimi sunmaktadır. Pileli sineklik modelleri hakkında detaylı ve geniş bilgi almak fiyatlandırmamızı ve malzeme kalitesi ve malzeme türleri ile ilgili bilgiye sahip olmak için iletişim bölümümüzden bize ulaşarak pileli sineklik hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
Pileli sineklik modellerimiz ile yaz aylarında camlarınızı rahat şekilde açabilecek daha fazla oksijen alabilecek ancak içeri haşere girmesini de önlemiş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir